Co-locatie

Als professionele organisatie kunt u niet zonder goede ICT-infrastructuur. Uw servers vormen het hart van uw infrastructuur. In het datacenter van Infopact kunt u servers plaatsen, huren of aanschaffen.

Infopact datacenter
Het Infopact datacenter bevindt zich in ‘De Spaanse Kubus’: het centrum van telecommunicatie en internet in Rotterdam. Veel carriers zijn daar aanwezig met grote bandbreedte of een eigen glasvezel infrastructuur. Denk aan KPN, Priority, Global Crossing, Colt, Cable & Wireless, BT Ignite, Interoute, Tele2 en Eurofiber. Infopact biedt u dan ook een ruime keuze aan verbindingen. Het datacenter is met een redundante verbinding gekoppeld aan de AMS-IX.

Infopact beschikt ook over datacenter-voorzieningen in Amsterdam. Neem voor meer informatie contact op.
 
Professioneel, veilig en betrouwbaar

Maakt u gebruik van een co-locatie server, dan zorgt Infopact altijd voor voldoende ruimte, stroom en indien gewenst internetconnectiviteit. Co-locatie is al mogelijk vanaf 1U, maar u kunt uiteraard ook private racks afnemen. Met statistieken kunnen wij u op de hoogte houden van het verbruik van uw servers.Ons datacenter is volledig ingericht op optimale prestaties van uw kostbare apparatuur.

Goed bereikbaar

Ons datacenter is uitstekend bereikbaar en op aanvraag toegankelijk voor klanten.
 
 
Infopact Home  Home > Diensten > InternetCo-locatie
 
Infopact Branches Diensten Allesin1 Actueel Contact
 
 
© Infopact 2010 - Developed by U-Lab